
Моноблок FONTE-8-200 на 8 зон 200W настільний для системи мовного оповіщення про пожежу (24-00053)
37 422 ₴
- Нет в наличии
- Код: 24-00053
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Моноблок настільний для системи мовного оповіщення на 8 зон оповіщення з номінальною вихідною потужністю 200 Вт. Лінія трансляції 100 В, номінальна вихідна напруга 100 В, діапазон відтворюваних частот 100-20000 Гц. 10 контрольованих входів для керування, 8 виходів, 6 гальванічно ізольованих релейних виходів, 2 аудіовходи 3.5 мм, 2 додаткових виходи 24 В. Максимальна кількість повідомлень користувача – 4, 6 стандартних повідомлень оповіщення, 7 сигналів привертання уваги. Журнал подій – 3000 записів. Звуковий сигналізатор 60 дБ. Живлення 220-230 В, резервне живлення 2 АКБ 12 В / 12 Аг – комплектуються окремо. Розміри 440 / 195 / 505 мм, з кронштейнами 485 / 195 / 505 мм
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Производитель | Fonte |
| Пользовательские характеристики | |
| Входное напряжение | 100 В |
| Выходная мощность | 200 Вт |
| Гарантія | 24 міс. |
| Діапазон робочих частот | 100-20000 Гц |
| Кількість зон / груп | 8 |
| Материал корпуса | Металл |
| Питание | 220-230 В |
| Рабочая температура | -5 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 440 / 195 / 505 мм |
| Тип устройства | Моноблок системи оповіщення |
| Установка | Внутрішнє |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 37 422 ₴

