Внутрішній настінний гучномовець; вхідна напруга 100 В / 70 В; діапазон частот 120-14000 Гц; вихідна потужність 1.5/3/6 Вт; акустична потужність 92 дБ; металевий корпус з класом захисту IP21C; розміри 165 / 165 / 60 мм; вага 2 кг
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Производитель | Fonte |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Входное напряжение | 100 В | 70 В |
| Выходная мощность | 1.5-3-6 Вт |
| Гарантія | 24 міс. |
| Діапазон робочих частот | 120-14000 Гц |
| Материал корпуса | Металл |
| Монтаж | Настенный |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 165 / 165 / 60 мм |
| Тип устройства | Гучномовець |
| Установка | Внутрішнє |
Информация для заказа
- Цена: 976 ₴

