Внутрішній стельовий гучномовець; вхідна напруга 100 В; діапазон частот 100-15000 Гц; вихідна потужність 3/6 Вт; металевий корпус; розміри Ø 185 / 76 мм; вага 0.7 кг
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Производитель | Fonte |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Входное напряжение | 100 В |
| Выходная мощность | 3-6 Вт |
| Гарантія | 24 міс. |
| Діапазон робочих частот | 100-15000 Гц |
| Материал корпуса | Металл |
| Монтаж | Стельовий |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +55 °C |
| Розміри | Ø 185 / 76 мм |
| Тип устройства | Гучномовець |
| Установка | Внутрішнє |
Информация для заказа
- Цена: 488 ₴

