Внутрішній настінний гучномовець; вхідна напруга 100 В / 70 В / 8 Ом; діапазон частот 100-20000 Гц; вихідна потужність 2.5/5/10/20 Вт; акустична потужність 85 дБ; вогнестійкий пластик; клас захисту корпусу IP55; розміри 245 / 170 / 140 мм; вага 2.5 кг
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Производитель | Fonte |
| Пользовательские характеристики | |
| Входное напряжение | 100 В | 70 В |
| Выходная мощность | 2.5-5-10-20 Вт |
| Гарантія | 24 міс. |
| Діапазон робочих частот | 100-20000 Гц |
| Материал корпуса | Пластик |
| Монтаж | Настенный |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 245 / 170 / 140 мм |
| Тип устройства | Гучномовець |
| Установка | Внутрішнє |
| Цвет | Чёрный |
Информация для заказа
- Цена: 1 442 ₴

