Внутрішній стельовий підвісний гучномовець; вхідна напруга 100 В / 70 В; діапазон частот 110-15000 Гц; вихідна потужність 10/20 Вт; пластиковий корпус; розміри Ø 171 / 252 мм; вага 2.8 кг
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Производитель | Fonte |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Входное напряжение | 100 В | 70 В |
| Выходная мощность | 10-20 Вт |
| Гарантія | 24 міс. |
| Діапазон робочих частот | 110-15000 Гц |
| Материал корпуса | Пластик |
| Монтаж | Підвісний |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +55 °C |
| Розміри | Ø 171 / 252 мм |
| Тип устройства | Гучномовець |
| Установка | Внутрішнє |
Информация для заказа
- Цена: 1 488 ₴

