Зовнішній настінний гучномовець; вхідна напруга 100 В / 70 В; діапазон частот 100-20000 Гц; вихідна потужність 3.8/7.5/15/30 Вт; ударостійкий пластик; герметичний, клас захисту корпусу IP66; розміри 182 / 162 / 242 мм; вага 2.5 кг
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Производитель | Fonte |
| Пользовательские характеристики | |
| Входное напряжение | 100 В | 70 В |
| Выходная мощность | 3.8-7.5-15-30 Вт |
| Гарантія | 24 міс. |
| Діапазон робочих частот | 100-20000 Гц |
| Материал корпуса | Пластик |
| Монтаж | Настенный |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 182 / 162 / 242 мм |
| Тип устройства | Гучномовець |
| Установка | Зовнішнє |
| Цвет | Чёрный |
Информация для заказа
- Цена: 2 283 ₴

