
Блок розширення і посилення звукового сигналу FONTE РУ-1-12-5 для системи активного мовного оповіщення GOLOS-2
913 ₴
- Нет в наличии
- Код: 24-00064
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Блок розширення і посилення звукового сигналу для системи активного мовного оповіщення GOLOS-2. Діапазон напруги живлення 9-15 В, струм споживання 20 мА, струм комутації 5 А, діапазон напруги керуючого сигналу постійного струму 9-14 В. Номінальний рівень диференціального вхідного сигналу 0.7 В / вихідного сигналу 0.7 В. Встановлення на DIN-рейку. Розміри 97 / 53.3 / 61.5 мм, вага 0.1 кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Производитель | Fonte |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 24 міс. |
| Материал корпуса | Пластик |
| Питание | 9-15 В |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 97 / 53.3 / 61.5 мм |
| Тип устройства | Блок розширення звукового сигналу |
| Ток потребления | 20 мА |
| Установка | Внутрішнє |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 913 ₴
