
Блок перетворення звукового сигналу FONTE ДС-1 для системи активного мовного оповіщення GOLOS-2 (24-00065)
707 ₴
- Нет в наличии
- Код: 24-00065
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Блок перетворення звукового сигналу для системи активного мовного оповіщення GOLOS-2. Діапазон напруги живлення 9-15 В, струм споживання 15 мА. Номінальний рівень вхідного сигналу 0.7 В. Встановлення на DIN-рейку. Розміри 97 / 53.3 / 61.5 мм, вага 0.1 кг Розміри 97 / 53.3 / 61.5 мм, вага 0.1 кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Производитель | Fonte |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 24 міс. |
| Материал корпуса | Пластик |
| Питание | 9-15 В |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 97 / 53.3 / 61.5 мм |
| Тип устройства | Блок перетворення звукового сигналу |
| Ток потребления | 15 мА |
| Установка | Внутрішнє |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 707 ₴
