
Гучномовець активний внутрішній настінний FONTE 6w НВ-А для системи активного мовного оповіщення GOLOS-2
1 530 ₴
- Нет в наличии
- Код: 24-00067
+380 (98) 194-19-81
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Активний внутрішній настінний гучномовець з підсилювачем, для системи активного мовного оповіщення GOLOS-2; напруга живлення 12 В, вхідна напруга 0.7 В; діапазон частот 10-10000 Гц; вихідна потужність 6 Вт; металевий корпус; розміри 200 / 200 / 90 мм; вага 1.3 кг
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Производитель | Fonte |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Входное напряжение | 0.7 В |
| Выходная мощность | 6 Вт |
| Гарантія | 24 міс. |
| Діапазон робочих частот | 100-10000 Гц |
| Материал корпуса | Металл |
| Монтаж | Настенный |
| Питание | 12 В |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 200 / 200 / 90 мм |
| Тип устройства | Гучномовець |
| Установка | Внутрішнє |
Информация для заказа
- Цена: 1 530 ₴
