Джерело безперебійного живлення (ДБЖІ) призначений для застосування в системах пожежної автоматики та сигналізації, а також для живлення будь-який інший низьковольтної апаратури.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Материал корпуса | Металл |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | Гама |
| Класс защиты | IP20 |
| Питание | 12 / 24 В |
| Рабочая температура | -10°C ~ +40°C |
| Розміри | 390 / 340 / 90 мм |
| Тип устройства | ДБЖ |
Информация для заказа
- Цена: 4 600 ₴

