Пристрій розширення пожежне адресне (УРПА) призначене для прийому і обробки сигналів від автоматичних пожежних сповіщувачів, а також передачі даних на ППКП серії ГАММА.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | Гама |
| Класс защиты | IP20 |
| Материал корпуса | Металл |
| Питание | 24 В |
| Рабочая температура | -10°C ~ +40°C |
| Розміри | 100 / 105 / 40 мм |
| Тип устройства | Модуль |
Информация для заказа
- Цена: 1 800 ₴

