Блок реле призначений для збільшення комутаційних можливостей приймально-контрольних приладів типу: ГАММА 132, ГАММА 1 024.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | Гама |
| Класс защиты | IP30 |
| Материал корпуса | Металл |
| Питание | 220 В |
| Рабочая температура | -10°C ~ +40°C |
| Розміри | 445 / 275 / 80 мм |
| Тип устройства | Модуль |
Информация для заказа
- Цена: 9 200 ₴

