Сигналізатор диму пожежний
(з вбудованою літієвою батареєю)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Электронмаш |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 18 міс. |
| Класс защиты | IP40 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Питание | 3 В |
| Рабочая температура | -10°C ~ +50°C |
| Розміри | 105 / 105 / 59 мм |
| Тип извещателя | Димовий, Автономний |
| Тип устройства | Сповіщувач пожежний |
Информация для заказа
- Цена: 540 ₴

