Сповіщувач пожежний димовий лінійний
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Электронмаш |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 18 міс. |
| Класс защиты | IP54 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Питание | 24 В |
| Рабочая температура | -25°C ~ +55°C |
| Розміри | 107 / 86 / 48 мм |
| Тип извещателя | Димовий, Линейный |
| Тип устройства | Сповіщувач пожежний |
Информация для заказа
- Цена: 4 320 ₴

