СПОВІЩУВАЧ ПОЖЕЖНИЙ ТЕПЛОВИЙ ТОЧКОВИЙ АДРЕСНИЙ з класом захисту IP54 та у вибухо-безпечному виконанні
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Омега |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 міс. |
| Класс защиты | IP54 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Питание | 12 В |
| Рабочая температура | +1°C ~ +40°C |
| Розміри | 150 / 144 / 57 мм |
| Тип извещателя | Тепловий, Адресный |
Информация для заказа
- Цена: 3 780 ₴

