Прилад приймально-контрольний пожежний на 8 або 16 шлейфів сигналізації; підключення до шлейфу сигналізаціїї 2- або 4-дротових безадресних пожежних сповіщувачів; кількість користувачів/паролів 8; виходи: електронні ключі «К1», «К2», «К3», «К4» з комутованою напругою/струмом 30 В/0.1 А, «СЗО» для підключення сирени 24 В, 3x RS485, вихід живлення 24 В; вбудована клавіатура для керування; дисплей; світлодіодна індикація; живлення AC 220 В / 2 акумуляторні батареї напругою 12 В кожна; розміри 600 / 364 / 135 мм; вага 6 кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Электронмаш |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 міс. |
| Класс защиты | IP30 |
| Кількість шлейфів сигналізації | 16 |
| Материал корпуса | Металл |
| Питание | 220 В / 24 В від 2 акумуляторних батарей |
| Рабочая температура | -5 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 600 / 364 / 135 мм |
| Тип | Клавиатура |
| Тип устройства | ППКП |
| Цвет | Чёрный |
Информация для заказа
- Цена: 7 398 ₴


