Кнопка керування автоматикою для роботи в адресній пожежній системі Tiras PRIME A. Кольори на вибір: білий / синій / зелений / жовтий / червоний / на замовлення; надписи на вибір: ПУСК ДИМОВИДАЛЕННЯ / ПІДПІР ПОВІТРЯ / РОЗБЛОКУВАННЯ ДВЕРЕЙ / ТРИВОГА / ПУСК НАСОСА / БЛОКУВАННЯ / СКИДАННЯ ЗАТРИМКИ / РУЧНИЙ РЕЖИМ / ПУСК ПОЖЕЖОГАСІННЯ / СТОП ГАСІННЯ / на замовлення; 24 В; споживання 0.1 А; IP30; 90 / 90 / 40 мм; 120 г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Tiras |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 міс. |
| Класс защиты | IP30 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Питание | 24 В |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 90 / 90 / 40 мм |
| Серия | Tiras PRIME A |
| Тип устройства | Кнопка керування |
| Ток потребления | 0.1 А |
| Установка | Внутрішнє |
| Цвет | Белый|Синий|Зелёный|Желтый|Красный|За замовленням |
Информация для заказа
- Цена: 1 122 ₴






