Сирена з ізолятором короткого замикання для роботи в адресній пожежній системі Tiras PRIME A; регулювання гучності звуку від 82 до 93 дБ; 24 В; споживання макс. 18 мА; IP43С; 154 / 90 / 41 мм; 220 г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Tiras |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 міс. |
| Класс защиты | IP43С |
| Максимальна гучність | 93 дБ |
| Материал корпуса | Пластик |
| Питание | 24 В |
| Рабочая температура | -25 °C ~ +70 °C |
| Розміри | 154 / 90 / 41 мм |
| Серия | Tiras PRIME A |
| Струм споживання в черговому режимі/режимі тривоги | 0.24 / 4-18 мА |
| Тип устройства | Оповіщувач світлозвуковий |
| Установка | Внутрішнє |
| Цвет | Біло-червоний |
Информация для заказа
- Цена: 1 380 ₴



