Покажчик світловий шляхів евакуації з написом «Пожежа»; номінальна напруга 12/24 В; діапазон напруги 9-15 В / 18-30 В; споживаний струм 18 мА; споживана потужність 0.22 Вт; робоча температура -10 °C ~ +55 °C; розміри 350 / 104 / 45 мм; розміри інформаційного поля 290 / 100 мм; вага 330 г
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Артон |
| Страна производитель | Китай |
| Материал корпуса | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 міс. |
| Класс защиты | IP20C |
| Питание | 12 / 24 В |
| Підключення | Дротове |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 350 / 104 / 45 мм |
| Тип устройства | Покажчик світловий |
| Ток потребления | 18 мА |
| Установка | Внутрішнє |
Информация для заказа
- Цена: 630 ₴

