Покажчик світловий шляхів евакуації зі звуком, з написом «Пожежа»; номінальна напруга 220 В; діапазон напруги 196-242 В; споживаний струм 18 мА; споживана потужність 0.33 Вт; рівень звуку 75 дБ; основна звукова частота 4±0.2 кГц; робоча температура -10 °C ~ +55 °C; розміри 350 / 104 / 45 мм; розміри інформаційного поля 290 / 100 мм; вага 330 г
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Артон |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 міс. |
| Класс защиты | IP20C |
| Максимальна гучність | 75 дБ |
| Материал корпуса | Пластик |
| Питание | 220 В |
| Підключення | Дротове |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 350 / 104 / 45 мм |
| Тип устройства | Покажчик світлозвуковий |
| Ток потребления | 18 мА |
| Установка | Внутрішнє |
Информация для заказа
- Цена: 990 ₴

