
Блок мовного оповіщення про надзвичайні ситуації FONTE БМОНС UKRAINEALARM-G для моноблока FONTE та GOLOS-2
5 397 ₴
- Нет в наличии
- Код: 24-00101
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Блок мовного оповіщення про надзвичайні ситуації в Україні для роботи з моноблоком FONTE або системою оповіщення GOLOS-2. Вхід Ethernet 10/100М RJ45; WiFi 2.4 ГГц IEEE802.11b/g/n. Вихід до системи GOLOS-2: вихідний сигнал 200 мВ, вихідний опір 50 Ом, діапазон частот 100-20000 Гц. Формат повідомлень mp3, вбудована пам’ять 1 Мбайт, макс. розмір повідомлення 0.5 Мбайт, час зберігання 10 років. Живлення 9-28 В, макс. споживання 2 Вт. Розміри 140 / 100 / 30 мм, вага 0.2 кг
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Fonte |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 24 міс. |
| Діапазон робочих частот | 100-20000 Гц |
| Материал корпуса | Пластик ABS |
| Питание | 9-28 В |
| Потужність споживання | 2 Вт |
| Рабочая температура | -5 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 140 / 100 / 30 мм |
| Тип устройства | Блок мовного оповіщення |
| Установка | Внутрішнє |
| Цвет | Чёрный |
Информация для заказа
- Цена: 5 397 ₴
