
Гучномовець активний внутрішній настінний FONTE 3w НВ-А для системи активного мовного оповіщення GOLOS-2
751 ₴
- Нет в наличии
- Код: 24-00103
+380 (98) 194-19-81
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Активний внутрішній настінний гучномовець з підсилювачем, для системи активного мовного оповіщення GOLOS-2; напруга живлення 12 В, вхідна напруга 0.7 В; діапазон частот 10-10000 Гц; вихідна потужність 3 Вт; пластиковий корпус; розміри 120 / 120 / 60 мм; вага 0.8 кг
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Производитель | Fonte |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Входное напряжение | 0.7 В |
| Выходная мощность | 3 Вт |
| Гарантія | 24 міс. |
| Діапазон робочих частот | 100-10000 Гц |
| Материал корпуса | Пластик |
| Монтаж | Настенный |
| Питание | 12 В |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 120 / 120 / 60 мм |
| Тип устройства | Гучномовець |
| Установка | Внутрішнє |
Информация для заказа
- Цена: 751 ₴
