
Гучномовець активний внутрішній настінний FONTE 15w НВ-А для системи активного мовного оповіщення GOLOS-2
1 860 ₴
- Нет в наличии
- Код: 24-00104
+380 (98) 194-19-81
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Активний внутрішній настінний гучномовець з підсилювачем, для системи активного мовного оповіщення GOLOS-2; напруга живлення 12 В, вхідна напруга 0.7 В; діапазон частот 10-20000 Гц; вихідна потужність 15 Вт; пластиковий корпус з класом захисту IP55; розміри 242 / 184 / 167 мм, вага 2.5 кг
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Производитель | Fonte |
| Пользовательские характеристики | |
| Входное напряжение | 0.7 В |
| Выходная мощность | 15 Вт |
| Гарантія | 24 міс. |
| Діапазон робочих частот | 100-20000 Гц |
| Материал корпуса | Пластик |
| Монтаж | Настенный |
| Питание | 12 В |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 242 / 184 / 167 мм |
| Тип устройства | Гучномовець |
| Установка | Внутрішнє |
| Цвет | Чёрный |
Информация для заказа
- Цена: 1 860 ₴
