Адресна виносна панель індикації для роботи в адресній пожежній системі Tiras PRIME A; підключення до адресного інтерфейсу; 32 індикатори стану системи; вбудований ізолятор короткого замикання; зумер; зовнішнє джерело живлення 12/24 В; ступінь захисту корпусу IP30; робоча температура від -10°C до +40°C; розміри 270 / 200 / 50 мм
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Tiras |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 міс. |
| Класс защиты | IP30 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Питание | 12/24 В |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 270 / 200 / 50 мм |
| Серия | Tiras PRIME A |
| Тип устройства | Адресна панель індикації |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 5 376 ₴

