
Адресна виносна панель керування та індикації Tiras AM-BTN на 16 кнопок керування і 32 індикатори (14-00121)
5 760 ₴
- Нет в наличии
- Код: 14-00121
+380 (98) 194-19-81
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Адресна виносна панель керування та індикації для роботи в адресній пожежній системі Tiras PRIME A; підключення до адресного інтерфейсу; 16 кнопок керування; 32 індикатори стану системи; вбудований ізолятор короткого замикання; зумер; зовнішнє джерело живлення 12/24 В; ступінь захисту корпусу IP30; робоча температура від -10°C до +40°C; розміри 270 / 200 / 50 мм
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Tiras |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 міс. |
| Класс защиты | IP30 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Питание | 12/24 В |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 270 / 200 / 50 мм |
| Серия | Tiras PRIME A |
| Тип устройства | Адресна панель керування |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 5 760 ₴
