Вогнетривкий настінний гучномовець, відповідає стандартам EN54-24, з трансформатором; 6.5-дюймовий низькочастотний + 1.5-дюймовий високочастотний двосмуговий динамік; вихідна потужність 5-10-20-40 Вт, 8 Ом; лінійний вхід 100 / 70 В; чутливість 90±3 дБ; корпус з вогнестійкого ABS-пластику, металева решітка чорного кольору; вогнетривка клема фенікс, термозапобіжник, вогнетривкий кабель; кронштейн для встановлення у комплекті; клас захисту IP55; розміри 310 / 213 / 195 мм, вага 3.7 кг
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | CMX |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| spec_uah_pdv_rrp | 2516.8 |
| Входное напряжение | 100 В, 70 В |
| Выходная мощность | 5-10-20-40 Вт |
| Гарантія | 12 міс. |
| Діапазон робочих частот | 100-20000 Гц |
| Класс защиты | IP55 |
| Материал корпуса | ABS-пластик |
| Монтаж | Настенный |
| Розміри | 310 / 213 / 195 мм |
| Тип гучномовця | Пасивний |
| Тип устройства | Гучномовець |
| Установка | Внутрішнє |
Информация для заказа
- Цена: 3 403 ₴


