
Акумуляторна батарея літій-залізо-фосфатна LiFePO4 48В 2400Вт*год Voltsmile V5 монтаж в стійку 19" (44-00124)
24 386 ₴
- Нет в наличии
- Код: 44-00124
+380 (98) 194-19-81
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Літій-залізо-фосфатна акумуляторна батарея для системи накопичення енергії; напруга 48 В; ємність 50 А·год / 2400 Вт·год; максимальний струм заряду/розряду 50 А/50 А; ресурс: 6000 циклів заряджання-розряджання; комунікаційні порти RS485, CAN; в одну систему можна підключити до 15 акумуляторних модулів; монтаж в стійку; клас захисту IP20; робоча температура 0°С - +50°С; розміри 442 / 410 / 133 мм; вага 26 кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 50 Ah |
| Бренд | Voltsmile |
| Гарантія | 10 років |
| Интерфейсы | CAN |
| Кількість модулів максимальна | 16 |
| Максимальний струм заряду | 50 А |
| Максимальний струм розряду | 50 А |
| Монтаж | В стійку, Настінний, Підлоговий |
| Напряжение | 48 В |
| Потужність акумулятора | 2400 Втг |
| Рабочая температура | 0 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 410 / 442 / 133 мм |
| Серия | V |
| Тип аккумулятора | LiFePO4 |
| Тип устройства | Акумуляторна батарея |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 24 386 ₴








