Акумуляторна батарея літій-залізо-фосфатна (LiFePO4); ємність 100 Аг; напруга 12.8 В; макс. струм заряду 50 А / розряду 100 А; кількість циклів: > 6000; клас захисту IP67; розміри 328 / 170 / 215 мм; вага 9.84 кг
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип аккумулятора | LiFePO4 |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 100 Ah |
| Производитель | Cyclen |
| Вес | 9.84 кг кг |
| Выходное напряжение | 12.8 В V |
| Гарантія | 12 міс. |
| Класс защиты | IP67 |
| Количество циклов | > 6000 |
| Максимальний струм заряду | 50 А |
| Максимальний струм розряду | 100 А |
| Материал корпуса | ABS-пластик |
| Напруга завершення заряду | 14.6 В |
| Потужність максимальна | 1280 Втг |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +60 °C |
| Розміри | 328 / 170 / 215 мм |
| Тип устройства | Акумуляторна батарея |
Информация для заказа
- Цена: 15 655 ₴






