-5%

Дверний доводчик Dortec DT-63H Silver з фіксацією дверей у відчиненому положенні (63-00017)
1 103 ₴
1 047,85 ₴
- В наличии
- Код: 63-00017
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Дверний доводчик; конструкція тяги – складаний важіль; маса дверного полотна 45-65 кг; функція утримання дверей у відчиненому положенні під кутом 85°; розміри 186 / 45 / 67 мм; колір срібний
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dortec |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Установка | Внутрішнє, Зовнішнє |
| Гарантія | 12 міс. |
| Класс защиты | IP65 |
| Конструкція тяги | Складаний важіль |
| Маса дверного полотна | 45-65 кг |
| Материал корпуса | Металевий сплав |
| Монтаж | Накладний |
| Регулювання дохлопу | Да |
| Регулювання швидкості зачинення | Да |
| Ресурс | 1000000 циклів відчинення |
| Рабочая температура | -40 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 186 / 45 / 67 мм |
| Тип устройства | Дверний доводчик |
| Фіксація дверей у відчиненому положенні | Да |
Информация для заказа
- Цена: 1 047,85 ₴



