Сирена звукова; акустична потужність 125 дБ; живлення 12 В; струм споживання 170 мА; внутрішнє встановлення; пластиковий корпус; робоча температура -30°C~+55°C; розміри 50 / 52 / 65 мм; вага 48 г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 48 г кг |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 міс. |
| Питание | DC 12 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Цвет | Белый |
| Країна виробник товару | Китай |
| Максимальна гучність | 125 дБ |
| Материал корпуса | Пластик |
| Підключення | Дротове |
| Рабочая температура | -30 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 50 / 52 / 65 мм |
| Ток потребления | 170 мА |
| Тип устройства | Сирена |
Информация для заказа
- Цена: 158 ₴



