IP-відеопанель / дверний відеодзвінок з підтримкою WiFi, роздільною здатністю 2 Мп і вбудованим зчитувачем карт Mifare; робота через WiFi (2.4 ГГц) із застосунком SuperCam Plus; кути огляду горизонтальний 139°, вертикальний 74°, діагональний 170°; ІЧ та LED-підсвічування; слот для карт пам'яті micro SD до 256 Гб; живлення DC 12 В, PoE; клас захисту IP65; робоча температура -40 °C ~ +60 °C; розміри 150 / 50 / 29.8 мм, вага 145 г
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | TVT Digital |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Wi-Fi | Да |
| Вес | 145 г кг |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 1 м |
| Питание | 12 В, PoE |
| Живлення пристрою | DC 12 В, PoE |
| Зчитувач | Mifare |
| Класс защиты | IP65 |
| Цвет | Черный |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кути огляду | Горизонтальний 139°, вертикальний 74°, діагональний 170° |
| Мережа | Ethernet, WiFi |
| Монтаж | Накладний |
| Особенности | NDAA |
| Підключення | Бездротове |
| Підтримка мобільного застосунку | SuperCam Plus |
| Рабочая температура | -40 °C ~ +60 °C |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп |
| Розміри | 150 / 50 / 29.8 мм |
| Тип відеосигналу | IP |
| Тип устройства | Відеопанель |
| Тип подсветки | LED, ІЧ |
Информация для заказа
- Цена: 5 786 ₴






