Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Akuvox |
| Страна производитель | Китай |
| Количество абонентов | 9999 |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 24 міс. |
| Дисплей | LCD |
| Диагональ экрана | 7" |
| Питание | 12 В, PoE |
| Живлення пристрою | DC 12 В, PoE |
| Класс защиты | IP65 |
| Цвет | Серый |
| Кути огляду | 120° |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Мoдель | R29 |
| Підключення | IP (мережеве) |
| Разрешение | 3 Мп |
| Роздільна здатність камери | 3 Мп |
| Розмова з відвідувачем | Гучний зв'язок |
| Серия | C |
| Тип устройства | Відеопанель |
Информация для заказа
- Цена: 71 358 ₴


