SIP-телефон з підтримкою трьох SIP-акаунтів; 2.3" 132x64 графічний LCD-дисплей з підсвічуванням; записна книжка на 500 записів; підтримка PoE 802.3af; 2 порти Ethernet RJ45 10/100/1000 Мбіт/с; обсяг пам'яті 8 Мб; підтримка SIP: SIP v1 (RFC2543), SIP v2 (RFC3261); живлення 5В/2A; робоча температура -10 °C ~ +50 °C; розміри пакування 250 / 206 / 109 мм, вага 1.9 кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Akuvox |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.9 кг кг |
| Гарантія | 24 міс. |
| Дисплей | LCD |
| Диагональ экрана | 2.3″ |
| Питание | 5 В/2 A |
| Живлення пристрою | DC 5 В |
| Цвет | Черный |
| Країна виробник товару | Китай |
| Материал корпуса | Пластик |
| Мережа | Ethernet |
| Монтаж | Настільний |
| Особливості моделі | Підтримка 3 ліній (3 SIP-акаунта) |
| Підключення | IP (мережеве) |
| Поддержка SIP | SIP v1 (RFC2543), SIP v2 (RFC3261) |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 250 / 206 / 109 мм |
| Тип відеосигналу | IP |
| Тип устройства | SIP-телефон |
Информация для заказа
- Цена: 4 725 ₴

