SIP-аудіодомофон з підтримкою 2 SIP-акаунтів; 1 мікрофон 36dB; порти RJ45, 10/100 Mbps; підтримка SIP: SIP v1 (RFC2543), SIP v2 (RFC3261); функції HD Voice / швидкий набір / відчинення дверей з кнопки; підтримка PoE; монтаж накладний; живлення DC 12 В; матеріал пластик; колір чорний; робоча температура -10 °C ~ +45 °C; розмір 216.2 / 63.1 / 53 мм
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Akuvox |
| Страна производитель | Китай |
| Тип устройства | Аудиодомофон |
| Пользовательские характеристики | |
| Відімкнення замка | Да |
| Гарантія | 24 міс. |
| Питание | DC 12 В / PoE |
| Живлення пристрою | DC 12 В, PoE |
| Цвет | Черный |
| Материал корпуса | Пластик |
| Мережа | Ethernet |
| Монтаж | Настільний, Настінний |
| Особливості моделі | Підтримка 2 ліній (2 SIP-акаунта) |
| Підключення | IP (мережеве) |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +45 °C |
| Розміри | 216.2 / 63.1 / 53 мм |
Информация для заказа
- Цена: 3 652 ₴




