SIP-аудіодомофон з підтримкою 1 SIP-акаунта; порти RJ45, 10/100 Mbps; SIP протоколи: SIP v1 (RFC2543), SIP v2 (RFC3261); екран 2.9”; роздільна здатність екрана 132x64; ОС Linux; функції HD Voice / усунення відлуння / гучний зв'язок; підтримка PoE IEEE 802.3af; сумісність з Asterisk / BroadSoft; пам’ять записів: записна книжка 500 / чорний список 100 / журнал дзвінків 100; 3 світлодіодні індикатори; монтаж накладний; живлення DC 5 В; струм споживання 1 А; матеріал пластик; колір білий; робоча температура -10 °C ~ +50 °C; розмір 250 / 206 / 109 мм; вага 1.9 кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Akuvox |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.9 кг кг |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дисплей | LCD |
| Диагональ экрана | 2.9” |
| Питание | DC 5 В |
| Живлення пристрою | DC 5 В |
| Цвет | Белый |
| Країна виробник товару | Китай |
| Материал корпуса | Пластик |
| Мережа | Ethernet |
| Монтаж | Настільний |
| Підключення | IP (мережеве) |
| Поддержка SIP | SIP v1 (RFC2543), SIP v2 (RFC3261) |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 250 / 206 / 109 мм |
| Тип відеосигналу | IP |
| Тип устройства | SIP-телефон |
Информация для заказа
- Цена: 7 163 ₴

