
Бездротовий датчик відчинення дверей/вікон ZigBee Akubela MIR-MC100-TY (00-00002821)
1 434 ₴
- Немає в наявності
- Код: 00-00002821
+380 (98) 194-19-81
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Бездротовий магнітоконтактний датчик відчинення дверей/вікон; підтримка ZigBee 3.0, керування з мобільного застосунку Tuya; дальність спрацювання понад 20 мм; живлення: батарея CR2032 (DC 3 В); термін служби понад 1 рік; струм у режимі очікування ≤10 мкА, у режимі тривоги ≤30 мА; розміри датчика 52.6 / 26.5 / 13.8 мм, магніта 25.5 / 12.5 / 13 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Akubela |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Дальність виявлення | 20 мм |
| Харчування | Батарея типу CR2032, 3 В |
| Живлення пристрою | Батарея |
| Колір | Білий |
| Країна виробник товару | Китай |
| Матеріал для корпусу | Пластик |
| Монтаж | Накладний |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Підтримка мобільного застосунку | Tuya Smart |
| Робоча температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Робоча частота | 2.4 ГГц |
| Розміри | Датчик 52.6 / 26.5 / 13.8 мм, магніт 25.5 / 12.5 / 13 мм |
| Стандарт бездротового зв'язку | ZigBee 3.0 |
| Струм споживання | 30 мА |
| Тип датчика | Відчинення |
| Тип пристрою | Датчик відчинення |
| Тип сенсора | Геркон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 434 ₴
