Плавкий запобіжник; номінальна напруга DC 1000 В; номінальний струм 32 А; номінальна вимикаюча здатність 20 кА; клас роботи: gPV (для сонячних електросистем); стандарт IEC60269.6; матеріали: мідь, оксид алюмінію, срібло; робоча температура -50°C~+105°C; розміри Ø 10 / 38 мм
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Leader |
| Страна производитель | Китай |
| Номинальный ток | 32.0 |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Цвет | Білий, Срібний |
| Країна виробник товару | Китай |
| Материал корпуса | Мідь, Оксид алюмінію, Срібло |
| Напряжение | DC 1000 В |
| Номінальна вимикаюча здатність | 20 кА |
| Рабочая температура | -50 °C ~ +105 °C |
| Розміри | Ø 10 / 35 мм |
| Тип устройства | Запобіжник |
Информация для заказа
- Цена: 98 ₴



