
Серверна полиця Trinix TRX-250D/SH Black для комутаційної шафи глибиною 250 мм (25-00132)
480 ₴
- В наличии
- Код: 25-00132
+380 (98) 194-19-81
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Серверна полиця для комутаційної шафи глибиною 250 мм; максимальне навантаження 20 кг; матеріал корпусу сталь; розміри 488 / 250 / 44 мм; кріпильні елементи в комплекті
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота (U) | 1U |
| Гарантія | 12 місяців |
| Цвет | Черный |
| Країна виробник товару | Китай |
| Максимальная нагрузка | 20 кг |
| Материал корпуса | Сталь |
| Розміри | 488 / 250 / 44 мм |
| Тип устройства | Полиця |
| Формфактор | 19" |
Информация для заказа
- Цена: 480 ₴



