
Комплект резервного живлення 10kW 10.24kWh: гібридний інвертор для сонячних панелей Megarevo R10KL1DA-G2S і акумуляторна батарея
151 320 ₴
- Нет в наличии
- Код: 42-00239-42-00245
Комплект резервного живлення: гібридний інвертор для сонячних панелей 10kW Megarevo R10KL1DA-G2S і акумуляторна батарея 51.2V 10240Wh Sako Li-Sun series SK-51.2V200Ah. Інвертор: однофазний гібридний інвертор для сонячних панелей; максимальна потужність 10 кВт; правильна синусоїда на виході 220 В; 2 MPPT-трекери із 3 входами та мережевий зарядний пристрій; максимальний струм заряду/розряду 200 А/200 А; діапазон напруги MPPT для сонячних панелей 80-500 В, макс. потужність фотопанелей 15 кВт; ККД 96.5%; вихідна напруга 230 В; вихідна частота 50/60 Гц; напруга акумуляторної системи 48 В; час перемикання на АКБ 20 мс; підтримка заряду АКБ типу AGM/GEL/LiFePo4/Li-ion; комунікаційні інтерфейси CAN, RS485, DRM, сухі контакти; WiFi-адаптер у комплекті – для моніторингу з мобільного застосунку SOLARMAN Smart; РК-дисплей; режим підмішування; вентиляторне охолодження; рівень шуму до 55 дБ; захист від перевантаження, короткого замикання, перенапруги; настінний монтаж; клас захисту IP65; робоча температура -25°C~+60°C; розміри 530 / 486 / 231 мм, вага 25.8 кг. Акумуляторна батарея: літій-залізо-фосфатна акумуляторна батарея для системи накопичення енергії, встановлюється на стіну або підлогу; напруга 51.2 В; ємність 200 А·год / 10240 Вт·год; струм заряду / розряду 100 А / 150 А; ресурс: 8000 циклів заряджання-розряджання; комунікаційні порти CAN, RS485; WiFi/Bluetooth для моніторингу; LED-дисплей для відображення стану батареї; клас захисту IP20; в одну систему можна паралельно підключити до 15 акумуляторних батарей; тип клем M8; розміри 850 / 560 / 178 мм; вага 105.2 кг
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Производитель | AGM |
| Пользовательские характеристики | |
| MPPT-контролер | Да |
| Ship Bundle Items | Separately |
| _cache_instance_store_filter | 1 |
| Ємність акумулятора | 200 Ah |
| Индикация | LCD-дисплей |
| Интерфейсы | CAN, DRM, RS485, Локальний WiFi, Сухі контакти |
| Вес | 105.2 кг, 25.8 кг кг |
| Выходное напряжение | 220 В V |
| Вихідна частота | 50/60 Гц |
| Входное напряжение | 176-270 В |
| Гарантія | 12 місяців |
| ККД | 96.5 % |
| Количество фаз | 1 |
| Количество циклов | 8000 |
| Максимальна енергоємність | 10240 Вт*год |
| Максимальний струм заряду | 100 А |
| Максимальний струм розряду | 150 А |
| Монтаж | Настінний, Підлоговий |
| Напруга акумуляторної батареї | 51.2 В |
| Мощность | 10 кВт |
| Режим підмішування | Да |
| Рабочая температура | -25 °C ~ +60 °C |
| Розміри | 530 / 486 / 231 мм, 850 / 560 / 178 мм |
| Ток заряда | 200 А |
| Тип аккумулятора | LiFePO4 |
| Тип вихідного сигналу | Правильна синусоїда |
| Тип защиты | Від короткого замикання, перевантаження, перенапруги |
| Тип устройства | Комплект резервного живлення |
| Тип инвертора | On-grid/Off-grid |
| Час перемикання на акумуляторні батареї | 20 мс |
- Цена: 151 320 ₴


