Основні сфери застосування:
Укомплектовуються - джерела безперебійного живлення, охоронні та пожежні системи, обладнання електрозв'язку, аварійне освітлення, телеметричне обладнання, портативна вимірювальна апаратура, електроінструмент, газонокосарки, вакуумні очищувачі, контрольне та інше обладнання.
Розрядні характеристики акумуляторних батарей серії GP та HR


Переваги акумуляторів CSB серії GP та HR
- Термін експлуатації – до 5 років.
- Не потребує обслуговування та доливів води.
- 260 циклів заряду за умови, що акб розріджується на «0»
- Гарантія 12 місяців або 260 циклів за повного розряду.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CSB Battery |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ємність акумулятору | 4.5 А. г |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Матеріал виготовлення корпусу | Пластик ABS |
| Мінімальна робоча температура | -15 град. |
| Напруга | 6 В |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | AGM |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.82 кг |
| Висота | 102 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Ширина | 48 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Акумулятор |
| Гарантійний час | 12 місяців |
| Напруга (В) | 12 В |
| Ємність акумулятора (А/год) | 45 А/год |
Інформація для замовлення
- Ціна: 624 ₴

