Глянцевий кнопка R-600 Black RECS USA - як ніби висічена з кристала. По центру восьмикутника вписаний золотистий коло з фірмовим орнаментом і рекомендацією натиснути на дзвінок при необхідності послуги. Завдяки стильному дизайну, кнопка гармонійно впишеться як в строгий класичний, так і в романтичний інтер'єр. кнопка пилонепроникність
Розмір кнопки: 56,0 х 56,0 х 11,0 мм Зі зворотного боку кнопки - двосторонній скотч, яким кнопка виклику кріпиться на поверхню столу або на оригінальній підставки.
Принцип роботи
При натисканні на центр кнопки виклику на ній загоряється яскраво червоний світлодіодний сигнал. Сигнал тут же надходить на пейджер-годинник офіціанта і / або на приймач. Отримавши повідомлення, офіціант бачить, з якого столика надійшов виклик і тут же поспішає до клієнта.
Дія сигналу кнопки до 100 м в приміщенні і до 300 м на відкритому просторі. Завдяки ретранслятору радіус дії збільшується відповідно до 300 м і 700 м.
Технічні характеристики:
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Recs |
| Країна виробник | Китай |
| Вид пристрою | Кнопка виклику |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Радіус дії | 300 м |
| Сфера використання | HoReCa, Для бару, Торгові магазини, Fast-food |
| Тип живлення | Батарейки |
| Тип встановлення | Настільний |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.2 г |
| Глибина | 11 мм |
| Довжина | 56 мм |
| Ширина | 56 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Новое |
| Тип пристрою | Кнопка виклику |
| Гарантійний час | 12 місяців |
| Матеріал для корпусу | ABC пластик |
| Ширина (мм) | 56 мм |
| Довжина (мм) | 56 мм |
| Висота (мм) | 11 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 403 ₴

