
Джерело безперебійного живлення KRF-RM/1000VA/1KW Pro Online UPS Kraft (42-00009)
17 370 ₴
- Немає в наявності
- Код: 42-00009
+380 (98) 194-19-81
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Онлайн ДБЖ (подвійного перетворення) з LCD-дисплеєм; потужність 1000 ВА/1000 Вт; вхідна напруга 110-300 В; вихідна напруга 208/220/230/240 В, правильна синусоїда; акумуляторна батарея вбудована, напруга 24 В (2 шт * 12 В / 7 Аг); струм заряду макс. 1 А; SNMP-слот; монтаж у стійку 19"; 450 / 430 / 90 мм; 10 кг. Підходить для котлів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kraft |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | Вбудований |
| Вхідна напруга | AC 110-300 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| Застосування ДБЖ | Котлі |
| Індикація | LCD-дисплей |
| Інтерфейси | Слот SNMP |
| Міцність | 1000 ВА / 1000 Вт |
| Напруга акумуляторної батареї | 24 В |
| Робоча температура | 0 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 450 / 430 / 90 мм |
| Струм заряду акумуляторної батареї | 1 А |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотний (AGM) |
| Тип архітектури | Online UPS |
| Тип виконання | Монтаж в стійку Rackmount |
| Тип вихідного сигналу | Правильна синусоїда |
| Тип пристрою | Блок безперебійного живлення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 370 ₴




