
Джерело безперебійного живлення Kraft KRF-B2000VA/1200W(LCD)24V UPS під зовнішній акумулятор (42-00046)
9 180 ₴
- Немає в наявності
- Код: 42-00046
+380 (98) 194-19-81
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Лінійно-інтерактивне ДБЖ з LCD-дисплеєм; потужність 2000 ВА/1200 Вт; вхідна напруга 145-275 В АС; вихідна напруга 220 В АС±10%, модифікована (апроксимована) синусоїда; акумуляторна батарея зовнішня, напруга 24 В; максимальний струм заряду 5 А; 2 розетки; 395 / 145 / 210 мм; 8.3 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kraft |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | Зовнішній |
| Вхідна напруга | AC 145-275 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| Застосування ДБЖ | ПК |
| Індикація | LCD-дисплей |
| Міцність | 2000 ВА / 1200 Вт |
| Напруга акумуляторної батареї | 24 В |
| Робоча температура | 0 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 395 / 145 / 210 мм |
| Струм заряду акумуляторної батареї | 5 А |
| Тип архітектури | Лінійно-інтерактивний UPS |
| Тип виконання | Класичний Tower |
| Тип вихідного сигналу | Апроксимована синусоїда |
| Тип безпеки | Від перевантаження, короткого замикання, повного розряду батарей |
| Тип пристрою | Блок безперебійного живлення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 180 ₴




