Замок електромеханічний; нержавіюча сталь; універсальний, для всіх типів дверей; накладний монтаж; 5 ключів підвищеної секретності у комплекті; блокування кнопки ключем зсередини; живлення 12 В, споживання 2 А; розміри 160 / 105 / 55 мм; вага 1.42 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trinix |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відімкнення | Ключ |
| Гарантія | 12 міс. |
| Матеріал для корпусу | Неіржавка сталь |
| Монтаж | Накладний |
| Харчування | 12 В |
| Робоча температура | -20 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 128 / 105 / 46 мм |
| Тип дверей | Дерев'яні|Металеві|Пластикові |
| Тип пристрою | Замок електромеханічний |
| Струм споживання | 2 А |
| Встановлення | Внутрішнє|Зовнішнє |
| Колір | Срібний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 176,10 ₴






