Електромагнітний замок з силою утримання до 60 кг; живлення 12 В; споживання струму 150 мА; накладний монтаж; розміри 80 / 35 / 25 мм. L-подібний кронштейн у комплектації
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trinix |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 міс. |
| Матеріал для корпусу | Металевий сплав |
| Монтаж | Накладний |
| Харчування | 12 В |
| Розміри | 80 / 40 / 25 мм |
| Сила утримання | 60 кг |
| Тип пристрою | Замок електромагнітний |
| Струм споживання | 150 мА |
| Встановлення | Внутрішнє |
Інформація для замовлення
- Ціна: 641,25 ₴


