Електромагнітний замок з силою утримання до 500 кг; таймер затримки 0-30 сек; живлення 12/24 В; споживання струму 750 мА; світлова індикація; накладний монтаж; розміри 265 / 70 / 40 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trinix |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 міс. |
| Матеріал для корпусу | Металевий сплав |
| Монтаж | Накладний |
| Харчування | 12/24 В |
| Розміри | 265 / 70 / 40 мм |
| Світлова індикація | Світлодіодна |
| Сила утримання | 500 кг |
| Таймер затримки | Да |
| Тип пристрою | Замок електромагнітний |
| Струм споживання | 750 мА |
| Встановлення | Внутрішнє |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 565 ₴




