Електромагнітний замок з силою утримання до 200 кг; живлення 12 В; споживання струму 450 мА; накладний монтаж; розміри 170 / 43 / 20 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kraft |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 міс. |
| Матеріал для корпусу | Металевий сплав |
| Монтаж | Накладний |
| Харчування | 12 В |
| Розміри | 170 / 45 / 22 мм |
| Сила утримання | 200 кг |
| Тип пристрою | Замок електромагнітний |
| Струм споживання | 430 мА |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Колір | Срібний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 694,45 ₴




