6.5-дюймовий 2-смуговий настінний динамік, 40-20-10 Вт, 8 Ом і 100 В, ABS пластик чорний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMX |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідна потужність | 10-20-40 Вт |
| Гарантія | 12 міс. |
| Діапазон робочих частот | 100-20000 Гц |
| Клас захисту | IP66 |
| Матеріал для корпусу | ABS пластик |
| Харчування | AC 24 В ± 10% |
| Розміри | 310 / 213 / 195 мм |
| Тип гучномовця | Пасивний |
| Тип пристрою | Гучномовець |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 066 ₴




