Регулятор гучності, 60 Вт, 5 положень перемикача, ABS пластик; розміри 86 / 86 / 60 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMX |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідна потужність | 60 Вт |
| Гарантія | 12 міс. |
| Діапазон робочих частот | 20-20 кГц |
| Клас захисту | IP31 |
| Матеріал для корпусу | Пластик |
| Харчування | 70 В ⁇ 100 В |
| Розміри | 86 / 86 / 60 мм |
| Тип пристрою | Регулятор гучності |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Основні | |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 637 ₴

