Настінний гучномовець; двосмуговий, 4.5-дюймовий низькочастотний динамік і 0.75-дюймовий високочастотний динамік, номінальна вихідна потужність 10-20 Вт; лінійний вхід 100 В; діапазон частот 110-15000 Гц; матеріал ABS-пластик та сталева решітка; розміри 265 / 170 / 110 мм; вага 1.3 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMX |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідна потужність | 10-20 Вт |
| Гарантія | 12 міс. |
| Діапазон робочих частот | 150-15000 Гц |
| Клас захисту | IP44 |
| Матеріал для корпусу | ABS пластик |
| Харчування | AC 24 В ± 10% |
| Розміри | 350 / 240 / 100 мм |
| Співвідношення сигнал/шум | 92 дБ |
| Тип пристрою | Гучномовець |
Інформація для замовлення
- Ціна: 823 ₴

